Plisa bezinwazyjna - sklep

Istnieje wiele skutecznych metod na ograniczenie ilości światła wpadającego do pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Jedną z nich są wyjątkowo proste w obsłudze i eleganckie plisy bezinwazyjne. Te świetne osłony okienne cieszą się dużą popularnością na całym świecie. To zasługa tego, że jak sama nazwa wskazuje - ich montaż przebiega całkowicie bezinwazyjnie, czyli nie wymaga żadnego wiercenia czy użycia narzędzi. Wysokiej jakości plisy bezinwazyjne są dostępne na polskim rynku m.in. w sklepie minirolety.pl.
Plisa bezinwazyjna

Plisa bezinwazyjna - dane techniczne

Dobre plisy bezinwazyjne, które można nabyć m.in. w sklepie minirolety.pl, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i dużą trwałością. Jedną z ich najważniejszych cech są materiały, z których zostały one wykonane. To wysokiej jakości tworzywa różnego typu, które są trwałe i odporne na uszkodzenia. Jeśli chodzi natomiast o wymiary, to warianty dostępne od ręki można nabyć w standaryzowanych rozmiarach. Na specjalne życzenie kupującego każdy model plisy można również zamówić na wymiar i dopasować ją do swojego okna.

Plisa bezinwazyjna - montaż

Jak sama nazwa wskazuje - montaż plisy bezinwazyjnej odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Nie ma potrzeby wiercenia w ścianie czy stosowania jakichkolwiek modyfikacji. W zestawie razem z plisą będzie znajdować się komplet specjalnych haczyków do zamontowania na ramie okna. Po ich instalacji mocujemy na nich roletę plisowaną i gotowe - nasza nowa osłona okienna jest gotowa do użytku. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest to, że jeśli będziemy chcieli zmienić plisę na inną, demontaż jest równie prosty i szybki - wystarczy po prostu wykonać te same kroki co przy montażu, tyle że w odwrotnej kolejności.

Plisa bezinwazyjna - gdzie kupić?

Na naszym krajowym rynku funkcjonuje wiele firm oferujących rolety i inne osłony okienne, w tym także plisy. Jednym z wiodących przedsiębiorstw w tej branży jest oczywiście wspomniana wcześniej firma minirolety.pl. Od lat dostarczają oni wysokiej jakości plisy bezinwazyjne klientom w całej Polsce. Ich produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i sporą trwałością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą Ci one służyć przez długi czas. Na minirolety.pl możesz zapoznać się z ich aktualną ofertą i wybrać takie plisy, które będą najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom.

Plisa bezinwazyjna - cena

Cena plisy bezinwazyjnej jest jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć tego typu osłonę okienną do swojego domu. Koszt takiego rozwiązania nie jest wysoki, jednak należy brać pod uwagę, że konkretne warianty plisy mogą mieć różne ceny. Ponadto trzeba pamiętać też, że decydując się na plisę bezinwazyjną na wymiar, należy liczyć się z indywidualną wyceną. Niezależnie jednak od tego, który rodzaj plisy wybierzesz, ceny tych osłon okiennych naprawdę nie są wysokie, a w miejscach takich jak minirolety.pl możesz bez trudu dobrać plisy odpowiadające nie tylko Twoim wymaganiom, ale także możliwościom finansowym.