Roleta 100% zaciemnienia — sklep

Rolety to obecnie niemal podstawa aranżacji w każdym pomieszczeniu. Przydają się one zwłaszcza latem, kiedy to wpadające do pomieszczenia promienie słoneczne mogą znacznie uprzykrzyć życie. Decydując się na zastosowanie rolet można w spokoju obejrzeć film, poczytać książkę, czy tez wygodnie pracować na komputerze. Jest to również niezwykle uniwersalne rozwiązanie, bowiem rolety doskonale spisują się także w biurze. Decydując się na takie rozwiązanie, przedsiębiorca może sprawić, że praca jego podwładnych przed komputerem będzie znacznie wygodniejsza i efektywniejsza. W tym celu warto zwrócić uwagę zwłaszcza na rolety zaciemniające w 100%.
Roleta 100% zaciemnienia

Roleta 100% zaciemnienia — dane techniczne

Roleta zaciemniająca w 100% została wykonana z wytrzymałego poliestru, który przepuszcza niewielkie ilości światła. To właśnie z tego powodu, wybierając tę roletę, można mieć pewność, że słońce nie będzie dłużej utrapieniem. Co równie istotne, materiał został pokryty specjalnym impregnatem, który chroni roletę przed pojawianiem się zabrudzeń oraz plam. Zapobiega również powstawaniu zagnieceń, dzięki czemu roleta zachowuje swoje walory estetyczne przez długi czas. Na dole rolety znajduje się obciążnik typu LUX, który stabilizuje całą konstrukcję i jednocześnie chroni materiał przed strzępieniem.

Roleta zaciemniająca 100% — montaż

Kolejną zaletą rolet zaciemniających w 100% jest łatwość ich montażu. Z tym zadaniem z pewnością poradzi sobie każda osoba, która na co dzień nie zajmuje się majsterkowaniem. Co bardzo ważne, rolety te montuje się w sposób bezinwazyjny. Dzięki temu w ścianie nie trzeba wiercić żadnych dodatkowych otworów. Pozwala to również uniknąć zabrudzeń, jakie mogłyby powstać podczas wiercenia. Samą roletę zawiesza się na specjalnych haczykach. Są one niemal niewidoczne, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłócają aranżacji wnętrza. Łatwość montażu sprawia, że klienci niezwykle chętnie sięgają po rolety zaciemniające.

Roleta okienna 100% — dlaczego warto?

Roleta w 100% zaciemniająca to rozwiązanie, które oferuje użytkownikowi wiele korzyści. Można wręcz powiedzieć, że jest to produkt 2w1. Ogranicza bowiem wpadające do pomieszczenia promienie słoneczne, jednocześnie przyczyniając się do schładzania wnętrza. Jednocześnie rolety zostały wyposażone w elegancki łańcuszek, który pozwala na wygodne sterowanie całą konstrukcją. Aby się one nie zaplątał, warto umieścić go po stronie przeciwnej niż klamka okna. Rolety zaciemniające doskonale sprawdzą się w trakcie snu, znacznie poprawiając jego jakość. Dzięki nim zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością będą mogli poczuć się wypoczęci i pełni energii.

Roleta okienna 100% — cena

Jak więc widać, rolety zaciemniające to sprawdzone rozwiązanie, które sprawi, że sen z pewnością nie zostanie zakłócony przez poranne promienie słońca. Oprócz wyżej wspomnianych korzyści, modele dostępne w sklepie minirolety.pl są dostępne w bardzo korzystnej i atrakcyjnej cenie, która przekona nawet najbardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjna cena idzie również w parze z najwyższą jakością dostępnych tu produktów. Rolety zaciemniające cieszą się niezwykle dużym zaufaniem wśród klientów, czego najlepszym potwierdzeniem są liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę, zwłaszcza na doskonałą jakość wykonania, dużą wytrzymałość oraz szeroki wybór dostępnych modeli.